İNG Bank Krediler

14 Aralık 2007 tarihinde ING Grubu’nun Oyak Bank’ın %100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye tarihçesi başlamıştır. 19 Haziran 2007 tarihinde ING ile Oyak Grubu, Oyak Bank’ın yüzde yüz hissesinin ING’ye satışı konusunda anlaşmaya vararak, 14 Aralık 2007 tarihinde satış ile ilgili BDDK onayı alınmasının ardından 24 Aralık 2007 tarihinde satış işlemleri tamamlanarak Oyak Bank ING Grup çatısı altına girmiştir.

Uluslararası en büyük finans kuruluşları arasında yer alan ING Grubu, 150 yıldır bankacılık, sigortacılık, varlık yönetimi alanlarında, bireysel ve kurumsal müşterilere geniş kapsamlı ürünler ve hizmetler sunan, dünyanın lider finansal hizmet kuruluşlarından biridir. Hollanda kökenli Grup, Asya’dan Amerika’ya, Avrupa’dan Avustralya’ya 40’ı aşkın ülkede, 94.000 çalışanı ile 67 milyon müşteriye hizmet sunmaktadır.

İng Bank konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi çatısı altındaki bireysel kredilerle tüketicilerin ihtiyaçları bütçelerine uygun ödeme seçenekleri ile karşılanmaktadır.

İNG Bank uygun faiz oranları ve düşük masraflarla düzenlediği bireysel kredi kampanyaları ile her ihtiyaca yönelik alternatif çözümler sunmakta ve uluslararası hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterlerinin finansal geleceklerini de planlamaktadır.