Denizbank Borç Transfer Kredisi Nedir?

Borç transfer kredisi başka bankalarda bulunan kredi borçlarının ve kredi kartı borçlarının Denizbank çatısı altında toplanması amacı ile kullandırılmaktadır. Bu avantajlardan yararlanmak için Denizbank borç transferi kredisi başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır.

, , , , , , , ,

Yorum yok

Konut Kredisi Dosya Masrafı Nasıl Geri Alınır?

Yasal bir dayanağı olmamasına rağmen bankaların tahsil etmeyi sürdürdükleri konut kredisi dosya masrafı yapılan itirazlar sonucunda geri alınabilmektedir. Bunun için öncelikle konut kredisi dosya masrafı dekontuna sahip olmanız gerekmektedir. Eğer ödemiş olduğunuz dekontu kaybettiyseniz bu durumda bankanızı ziyaret ederek kredi kullandığınız şubeden dekontunuzu çıkartmanız gerekir.

, , , , ,

Yorum yok

TEB Her Şey Dahil Konut Kredisi Nedir?

Konut kredisi kullanan kişilerin en çok şikayetçi oldukları konuların başında konut kredisi dosya masrafları yer almaktadır. Hem satın alınan yeni evin tapu masrafları, hem taşınma masrafları hem de bankanın tahsil ettiği dosya masrafı giderleri kredi kullanan kişilerin maddi zorluklar yaşamalarına neden olmaktadır.

, , , , , , , , , ,

Yorum yok

Ziraat Aktifte 300 Milyar TL’ye Ulaşmayı Hedefliyor

Geçen yıl sektörün üzerinde büyüme sergileyen Ziraat Bankası 248 milyar liralık aktife ulaştı. Bu yıl rakamı 300 milyar liraya ulaştırmayı planlayan Ziraat, orta vadede ise 2 bin şubeli banka olmak hedefinde.

, , , ,

Yorum yok

5 yılda 850 milyar TL kredi

Ekonomiyi kredi kanalıyla destekleyen bankaların kredi hacmi geçen yıl 1 trilyon 241 milyar liraya ulaştı. Sektörün kredi büyümesi 2009 sonuna göre tam yüzde 215 oldu.

, , , , , , ,

Yorum yok

ABank’a 97 Milyon Dolarlık Kredi

Güneydoğu Avrupa İçin Avrupa Fonu (EFSE), Uluslararası Finans Birliği’yle (IFC) güçlerini birleştirerek ABank’la var olan işbirliğinin çerçevesini, sağladığı ek 97 milyon dolarlık 7 yıl vadeli imtiyazlı kredi imkanıyla genişletti.

, , , ,

Yorum yok

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Bankaların daha fazla kar elde edebilmek adına sorumsuzca kredi dağıtmaya devam etmeleri, tüketicilerin ise elde ettikleri bu rahatlığı dikkatli kullanmamaları sonucu ne yazık ki pek çok kişi kredi borcu ya da kredi kartı borçları ile ilgili sorunlar yaşamaktadır.

, , , ,

Yorum yok