Kredi Kullanacaklara Uyarı

TÜDER Genel Başkanı Küçük “Bankaların özendirici reklamlarına aldanmadan öncelikle bayram kredisine gerçekten ihtiyacımız var mı, yok mu, bunu doğru olarak belirlemeliyiz. Bayram kredilerinin, bayram sonrasında eziyete, keyifsizliğe dönüşmemesi için hem tüketicilerimize, hem de bankalara büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir” sözleriyle tüketiciyi uyardı.

, , ,

Yorum yok

Yunanistan’ın Kredi Sistemi Çökebilir

Yunanistan’ın ulusal banka yetkilisi: “Kreditörlerle anlaşma olmadıkça sorunlar her geçen gün büyüyor. Ülkenin bütün kredi sistemi çökebilir”

, ,

Yorum yok

Halkbank’tan Ramazan Kredisi

Halkbank’ın uygun koşullu kredisiyle bayram erken geliyor

, , , , , ,

Yorum yok

Halkbank’tan Hayallerindeki Eve Kavuşmak İsteyenlere Özel Konut Kredisi

Canım Evim Konut Kredisi kampanyasının cazip faiz oranları, bütçenize uygun vade ve ödeme seçenekleri ile hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Size özel indirimler sunan kampanya kapsamında, taksit ödemelerinizi ister aylık ister üçer aylık dönemlerde yapabilir, dilerseniz gelirinize paralel olarak serbest ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Örnek Kredi Tutarı Kredi Vadesi Faiz Oranı (aylık) Tahsis Ücreti Diğer Masraflar Aylık […]

, , ,

Yorum yok

İngiltere’de Konut Fiyat Artışı Hız Kesti

İngiltere’de haziran ayında konut fiyatları bir önceki aya kıyasla yüzde 0,2 geriledi.

, , ,

Yorum yok

Vakıfbank Bayram Kredisi

Vakıf bank bayram kredisi seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı ve ailenizi çözümsüz bırakmayın. Uygun kredi hesaplama tablolarından kendinize uygun kredi faiz oranlarını görüp hesaplaya bilir ve size en uygun kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

, , , , , , , ,

Yorum yok

Kredi Derecelendirme Kuruluşlarından Yunanistan’a Darbe

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları, Yunanistan’ın kredi notunu “yatırım yapılamaz” ya da “iflasa yakın” anlamına gelen not seviyelerine düşürdü.

, , , ,

Yorum yok