Halkbank Taşıt Kredisi

Günümüzde baktığımız zaman herkes için bir gerekliliktir taşıt sahibi olmak. Ayağımı yerden kessin düşüncesini içinde barındıran bir çok Türk vatandaşı bir taşıt sahibi olmak ister.

, , , , , , , ,

Yorum yok

Odeabank Ücretsiz Nakit Avans

Hayatımızın her anına giren kredi kartları bazen nakit ihtiyacımızı karşılayamamaktadır. Kredi kartının bile çare olamadığı bu ihtiyaçlarımızda kredi kartlarından nakit avans çekimi yapılması bizler için ekstradan faiz ödemek anlamına geliyor.

, , , , ,

Yorum yok

Odeabank İle Düşük Faizli Konut Kredisi

Odeabank ile sizlerde hayalinizde eve ulaşabilirsiniz.Düşük faizli yüksek vade oranları Odeabank ev kredileri ile çok rahat bir biçimde kendi evinize sahip olabilirsiniz

, , , , , ,

Yorum yok

Konut Fiyatları 2008′in Altında

Türkiye’de büyümenin dinamosu olan gayrimenkul sektöründe fiyat artışları küresel seviyenin altında kaldı. Fiyatlar kriz döneminin altında seyrederken, büyüme devam edecek

, , , ,

Yorum yok

Konut Kredisi Kullanma Yaşı 18′e Kadar Düştü

“Ev”lenmek isteyen gençler 18 yaşında banka kapısında. Konut arzında yaşanan artış ile faiz hadlerindeki gerileme, konut kredisi kullanma yaşını 18′e düşürdü.

, , , , , , ,

Yorum yok

15 Günlük Faizsiz Kredi Kampanyası

Halkbank kredi kartından 5 bin TL’ye kadar nakit para çekenlere faizsiz komisyonsuz 9 ay taksit yaptı. Bankaya hücum olup kredi tutarı 30 milyon TL’yi aşınca 15 gün süreceği açıklanan kampanya bir günde sona erdirildi.

, , , , , , ,

Yorum yok

Toplam tüketici kredileri arttı

Bankacılık sektörü toplam tüketici kredileri yıl sonuna göre yüzde 3,17 oranında yükseldi ve 289 milyar 705,5 milyon TL oldu. Geçen hafta bu rakam 287 milyar 774,7 milyon TL seviyesinde bulunuyordu.

, , , , , , , ,

Yorum yok